وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات
  • 1399/12/06 - 11:20
  • 87
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کسب گواهی اهتمام به تعالی در دومین دوره جایزه دولت الکترونیک

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هر دو بخش تکلیفی و داوطلبانه دوره دوم جایزه دولت الکترونیک موفق به اخذ گواهینامه شد.

مراسم اختتامیۀ دورۀ دوم جایزه دولت الکترونیک و آغاز دورۀ سوم،  با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در محل مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار شد.

 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از  بین  بیش از ۱۰۰ دستگاه اجرایی که در ارزیابی دومین دوره جایزه دولت الکترونیک مشارکت داشتند، در سطح چهارم امتیازی قرار گرفته است و موفق به کسب گواهی اهتمام به تعالی شد.

همچنین این وزارتخانه در بخش داوطلبانه نیز مشارکت نموده بود  که از مجموع  دستگاه اجرایی  شرکت کننده، در بخش بهترین خدمت G2G (پرونده الکترونیکی سلامت- سپاس) در رتبه دوم امتیازی قرار گرفت و موفق به اخذ گواهی اشتهار به تعالی شد.

در پایان مراسم  از برگزیدگان دو بخش تکلیفی و داوطلبانه توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور استخدامی کشور قدردانی شد که جناب آقای دکتر فقیه ریاست مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات و دبیر کمیته توسعه دولت الکترونیک به نمایندگی از وزارت بهداشت، در این جلسه حضور داشتند.

لازم به ذکر است، مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت با تدوین برنامه راهبردی و عملیاتی، تمرکززدایی در اجرای فعالیت های فناوری اطلاعات و تمرکز بر ارائه خدمات الکترونیکی در حوزه سلامت، بتواند در جهت اجرای هر چه بهتر دولت الکترونیک، اقدامات موثری داشته باشد.

 

 

  • گروه خبری : فناوری اطلاعات,مركز مديريت آمار و فناوري اطلاعات,اخبار مهم,فراخوان
  • کد خبر : 201834

تصاویر