صفحه اصلی
نقشه سایت
تماس با ما
ورود به سیستم
چهارشنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٨  -  
مرکز  آمار  و فناوری  اطلاعات
صفحه اصليدرباره ماخدمات الکترونیکیتماس با ما ثبت اطلاعات سامانه ها
بازديد اين صفحه :  8054
بازديد امروز :  392
کل بازديد سایت :  11168101
بازديدکنندگان آنلاین :  11
زمان بارگزاری : 0.28 ثانیه
»  همایش ها
 
در راستای توسعه سپاس، همراه سازی مسئولان آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه های علوم پزشکی کشور با سیاست های ابلاغی وزارت متبوع در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و یا آموزش نمایندگان سپاس دانشگاه های علوم پزشکی کشور، کارگاه ها و همایش های کشوری به صورت متناوب و سالانه برگزار میگردد.
اطلاع رسانی همایش های برگزار شده در این قسمت در دسترس عموم می باشد:

همایش توجیحی درخصوص برنامه تحول نظام سلامت

به گزارش خبرنگار معاونت تحقیق و توسعه مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات، همایش کشور هماهنگی ذینفعان حوزه فناوری اطلاعات سلامت در دانشگاه های علوم پزشکی و بخش خصوصی در سالن امام جواد ساختمان مرکزی وزارت بهداشت تشکیل گردید.
بر اساس گزارش ارسالی مسئولین بسته های برنامه تحول نظام سلامت به تشریح هر یک از بسته ها پرداختند. همچنین نمایندگان مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات با بیان اهمیت اجرای موفق طرح در بعد فناوری اطلاعات بر لزوم هماهنگی شرکتهای توسعه دهنده سیستم های اطلاعات بیمارستانی با دستورالعملهای ابلاغی در حوزه برنامه تحول تاکید کردند.


برگزاری جلسات آموزشی از طریق ویدیو کنفرانس و آموزش نحوه ثبت درخواست ها در سامانه ثبت شکایات مردمی در برنامه تحول نظام سلامت(CRM1590)

با راه اندازی سامانه ثبت و رهگیری شکایات مردمی درخصوص اجرایی سازی برنامه تحول نظام سلامت در بیمارستان های دولتی، جلسات ویدیو کنفرانس در مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت تشکیل و نحوه عملکرد سیستم به کاربران دانشگاهی آموزش داده شد.
در این جلسات نماینده مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات با بیان جزئیات نحوه ثبت در سامانه، به سوالات کاربران در اداره نظارت و ستاد هدایت دانشگاه های علوم پزشکی پاسخ گفتند.

کارگاه آموزشی چهارم توسعه سپاس برای نمایندگان سپاس دانشگاه های علوم پزشکی کشور

به گزارش خبرنگار معاونت تحقیق و توسعه مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات، همایش کشور هماهنگی ذینفعان حوزه فناوری اطلاعات سلامت در دانشگاه های علوم پزشکی و بخش خصوصی در سالن امام جواد ساختمان مرکزی وزارت بهداشت تشکیل گردید. بر اساس گزارش ارسالی مسئولین بسته های برنامه تحول نظام سلامت به تشریح هر یک از بسته ها پرداختند. همچنین نمایندگان مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات با بیان اهمیت اجرای موفق طرح در بعد فناوری اطلاعات بر لزوم هماهنگی شرکتهای توسعه دهنده سیستم های اطلاعات بیمارستانی با دستورالعملهای ابلاغی در حوزه برنامه تحول تاکید کردند.

کارگاه آموزشی سوم توسعه سپاس برای نمایندگان سپاس دانشگاه های علوم پزشکی کشور

با راه اندازی سامانه ثبت و رهگیری شکایات مردمی درخصوص اجرایی سازی برنامه تحول نظام سلامت در بیمارستان های دولتی، جلسات ویدیو کنفرانس در مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت تشکیل و نحوه عملکرد سیستم به کاربران دانشگاهی آموزش داده شد. در این جلسات نماینده مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات با بیان جزئیات نحوه ثبت در سامانه، به سوالات کاربران در اداره نظارت و ستاد هدایت دانشگاه های علوم پزشکی پاسخ گفتند.

کارگاه آموزشی دوم توسعه سپاس برای نمایندگان سپاس دانشگاه های علوم پزشکی کشور

در این کارگاه آموزشی که در تاریخ 24 دیماه 1391 برگزار گردید، نحوه ساخت داشبورد مدیریتی بر بستر اطلاعات تجمیع شده در نمونه سپاس دانشگاه برای نمایندگان سپاس دانشگاه های علوم پزشکی کشور تشریح گردید و آموزش های لازم در این خصوص ارائه شد.

کارگاه آموزشی اول توسعه سپاس برای نمایندگان سپاس دانشگاه های علوم پزشکی کشور

در این کارگاه آموزشی که در تاریخ 24 تیرماه 1391 برگزار گردید، نحوه نصب و راه اندازی سرویس های آداپتور و سامانه پایش مسیر یاب سپاس ( SRM) برای نمایندگان سپاس دانشگاه های علوم پزشکی کشور تشریح گردید و آموزش های لازم در این خصوص ارائه شد.

کارگاه آموزشی دوم توسعه سپاس برای نمایندگان سپاس دانشگاه های علوم پزشکی کشور

در این کارگاه آموزشی که در تاریخ 10 اسفندماه 1390 برگزار گردید، عملکرد سرویس های مختلف سپاس و نحوه کار با سامانه جیرا برای نمایندگان سپاس دانشگاه¬های علوم پزشکی کشور تشریح گردید.

کارگاه آموزشی اول توسعه سپاس برای نمایندگان سپاس دانشگاه های علوم پزشکی کشور

در این کارگاه آموزشی که در تاریخ 19 دی ماه 1390 برگزار گردید، مدل معماری سپاس و نحوه استقرار آن در سطح دانشگاه های علوم پزشکی تشریح گردید.

سرویس‌ها و سامانه‌ها