صفحه اصلی
نقشه سایت
تماس با ما
ورود به سیستم
چهارشنبه ٣٠ آبان ١٣٩٧  -  
دفتر  آمار  و فناوری  اطلاعات
صفحه اصليدرباره ماخدمات الکترونیکیخدمات پورتالتماس با ما همایش ملی آمار در نظام سلامت
بازديد اين صفحه :  383792
بازديد امروز :  734
کل بازديد سایت :  10739191
بازديدکنندگان آنلاین :  10
زمان بارگزاری : 0.33 ثانیه
موقعیت:  صفحه اصلي > اخبارسايت 
»  اخبار > برگزاری همایش مدیران آمار و فناوری اطلاعات
 


  چاپ        ارسال به دوست

دفتر مدیریت آمار و فناوری اطلاعات

برگزاری همایش مدیران آمار و فناوری اطلاعات

همایش مدیران آمار و فناوری اطلاعات در روز بزرگداشت خواجه نصیر طوسی و روز مهندس مورخ 5 اسفند 96 در سالن امام جواد (ع) وزارت بهداشت برگزار شد.

طبق اعلام برنامه ی زمانبندی، همایش با حضور مسئولان مربوطه برگزار گردید. در ابتدا آقای دکتر سید محمود تارا در خصوص وظایف محوله به حوزه فناوری اطلاعات در سند برنامه ششم توسعه و به اهم مسئولیت های مدیران آمار و فناروی اطلاعات در این خصوص اشاره داشتند. ایشان ضمن بيان اقدامات سال ٩٦ به بيان برنامه ها و اولويت هاي سال ٩٧ حوزه آمار و فناوري اطلاعات وزارت بهداشت در سطح دانشگاه ها و ستاد پرداخت. در ادامه برنامه آقای مهندس برزگر به معرفی شرکت آوای فناوری اطلاعات سلامت و جایگاه آن در وزارت بهداشت، آقای دکتر جوشقانی به توضیح نقش مدیران آمار و فناوری اطلاعات در سازمان و اهمیت نیروی انسانی به عنوان یکی از مهمترین سرمایه ها و منابع سازمان، آقای دکتر قائدی به اهم نکات حقوقی در قرار دادها حوزه فناوری اطلاعات اشاره داشتند. سپس جلسه ی پرسش، پاسخ و هم اندیشی با حضور آقایان دکتر سید محمود تارا، دکتر بیطرف، دکتر هدایت اله فقیه، دکتر قائدی و مهندس برزگر با پاسخگویی به سولات حضار برگزار گردید.

در ادامه برنامه دکتر صدر السادات به سیاست های کلان سازمان در خصوص آمار و فناوری اطلاعات شاره فرمودند وسپس اقای مهندس جهانگرد توضیحاتی چند در رابطه با توسعه دولت الکترونیک و اشاره به این موضوع که طرح تحول سلامت به عنوان یکی از ارکان اصلی در این خصوص به شمار می آید، پرداختند و در انتها توسط آقایان دکتر صدر السادات، مهندس جهانگرد و دکتر تارا ازبرگزیدگان دانشگاهی تقدیر به عمل آمد.


١٦:٢٠ - شنبه ٦ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٧٣٥٣٠    /    تعداد نمایش : ٥٧٦خروج
سرویس‌ها و سامانه‌ها